Cena Ď - Poděbrady 2013

17.11.2013 23:27

Dnes náš kolega pan Jan Němec za svou nezištnou pomoc lidem se zdravotním handicapem obdržel krásnou cenu pro lidi s velkým srdcem. Mezi 15 nominovanými Poděbradskými osobnostmi byl vybrán právě tento člověk. Snad právě pro jeho skromnou a obětavou povahu jeho příběh kolegium oslovil a je nám velkou ctí, Honzo pracovat s tebou.

Nominace Jan Němec - I přes svůj lehký handicap spolupracuje s naší organizací již 17 let. S plným nasazením se účastní všech našich výletů a zájezdů, kde dělá zdarma a nezištně osobního asistenta imobilním dětem. V poslední době se zaměřil na osobní asistenci u zvlášť těžce postižených klientů s prvky autistického spektra. Je velice obětavý, empatický a důsledný. Je také ochotný se celoživotně vzdělávat a po absolvování kurzu asistence pod Handicap lyceem Praha v minulých letech se připravuje na další prohlubování svých znalostí. Je to člověk se širokým srdcem.

Cena byla udělena pod záštitou starosty Město Poděbrady a organizována Rotary klubem Poděbrady.

www.cena-d.cz