Dar 100.000,- Kč města Rožďalovice s přispěním sponzorů při koncertu paní Lenky Filipové

29.06.2015 07:26

Město Rožďalovice za přispění sponzorů úžasného koncertu Lenky Filipové a Brno Strings - Halko, PMS, AZ Elektrostav, Pletka-PSR, Stavební firma Blažek, Truhlářství Antoš, Pila Antoš věnuje naší organizaci dar ve výši 100.000,- Kč. Peníze jsou určeny na nákup svozového mikrobusu do našeho denního stacionáře, chráněné dílny a bydlení. Jménem našich lidí a dětí děkujeme :-)

 

Potřebujeme nový mikrobus

Jak už to bývá něco končí, aby nové mohlo žít. A tak je to i s naším stařičkým mikrobůskem Oplem Movano rok narození 1995. Svážel 20 let děti a dospělé do denního a týdenního stacionáře a vozil materiál do chráněné dílny. Bez jeho pomoci by spousta mimopoděbradských lidí nemohla "žít svůj život" a dílna by se vrátila před průmyslovou revoluci. Ve stáří bere spoustu léků, občas mu něco ukápne, někdy i odpadne a poslední dobou někdy ani nevstane.
 
Rozhodli jsme se využít všech dostupných sponzorských darů v roce 2015 právě na zakoupení nového mikrobusu 8+1. Předpokládný nákup nového vozidla bude ihned po vánocích . Poděkováním všem mecenášům bude jejich logo na novém vozidle, které bude brázdit každý den náš region.

Mecenáši nového mikrobusu

 
Veliká Lóže České republiky, z.s.                                                                            5000,-
Město Rožďalovice - koncert Lenky Filipové                                                            100.000,-
spolu s Halko, PMS, AZ Elektrostav, pletka-PSR, Stavební firma Blažek, Truhlářství Antoš, Pila Tados

 

Celkem                                                                                                        105.000,-Více zde: https://www.hcsrdce.cz/

Zpět

Vyhledávání

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

created by Kemal