Vybavení chráněného bytu - prosba pro veřejnost

10.03.2014 13:54

Dovolujeme si Vás oslovit tímto způsobem s prosbou, zda ve vašem okolí nejsou k odvozu níže uvedené věci v použitelném stavu. V současné době vybavujeme pro tři mladé muže nový chráněný byt. Za každou informaci a podporu budeme rádi. Děkují noví nájemníci.

Naše organizace potřebuje pro účely chráněného bydlení toto vybavení:

botník, žehlicí prkno, žehlička, sušák na prádlo, sedací souprava, konferenční stolek,  šatní skříň, komoda,…

Handicap centrum Srdce, o.p.s. děkuje společnosti Medvídek Dáda za darovanou kuchyňskou linku a kuchyňské vybavení a Sportovnímu centru Nymburk za postele darované naší společnosti.

Díky Rotaract Poděbrady bude plně vybaven pokoj pro zdravotně postiženého chlapce, kterým tímto děkujeme za jejich podporu!

Pokud máte tip, prosím kontaktujte vedoucí chráněného bydlení paní Michaelu Hradečnou na bydleni@hcsrdce.cz nebo 325613362, nebo Michala Šmída na reditel@hcsrdce.cz 728180180 .

S jednotkou odborníků přijedeme a odvezeme.